Adrenalin vládne světu


Každý má rád něco jiného. Někomu vyhovuje sedavý způsob života a nejraději by nevytáhnul paty z domu celý týden a někdo je naopak nadmíru aktivní a neustále vymýšlí, čím se zabaví a co nového vyzkouší. Pokud jste spíše ten druhý typ, tak je tento článek to pravé pro vás. V dnešní době, kdy máme téměř úplnou svobodu toho, co můžeme vyzkoušet je opravdu těžké si vybrat.
vysoké budovy
Možností na zábavu je tolik. Pokud máte rádi nějaké ty hry, kde se můžete vyřádit spolu se svými přáteli, tak pak určitě vyzkoušejte nějakou akční bojovou hru. Jednou z nich je Paintball. Pro ty z vás, kteří netuší, o co pořádně jde, tak tady je krátký popis této hry: jedná se o simulaci bojového pole, hra se provádí v areálech, které jsou z pravidla umisťováni někde za městem, kde nehrozí, že zasáhnete někoho, kdo jen prochází, hraje se zbraní, která je nabitá barvou, kterou po sobě střílíte. Možná se může na první pohled zdát, že to je naprosto bezbolestné, ale bohužel je opak pravdou. Přímé zásahy na kůži bolí opravdu pořádně a mohou vám způsobit opravdu solidní modřiny, kterých se nezbavíte ještě řadu dnů a možná i týdnů. Proto u vstupu vyfasujete ochrannou kombinézu, která je v barvách khaki a má maskáčový potisk, abyste byli v přírodě lépe maskování. Vaši hlavu ochrání brýle a je také velmi dobré si s sebou vzít šátek na krk.
večerní pouť
Věřte, že dostat zásah z blízké vzdálenosti do těchto míst opravdu nechcete. Kromě těchto bojovějších aktivit existují i takzvané únikové hry. Jak už název napovídá, tak se jedná o takový typ hry, že jste uzavřeni v opuštěném prostoru a máte za úkol se dostat za co nejkratší čas na svobodu. Můžete si vybrat i variantu, kde budete během úniku strašeni, ale to už je opravdu pro silnější povahy. Možností je opravdu hodně, stačí si jen vybrat.